1pc DH2F100N4S 2 Terminals Diode Module Schottky Bridge Rectifier 100A 200A 300A 400A 400V(100A)
★★★★★ 4.3 23 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by kk-gibanje.si
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Diodes==========Hign-concerned Chemical : NoneType : Module
  • Diodes
  • 1pc DH2F100N4S 2 Terminals Diode Module Schottky Bridge Rectifier 100A 200A 300A 400A 400V
Brand ILQMEHV
Model ILQMEHV
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer ILQMEHV
Item model number ILQMEHV
Package Dimensions 11.81 x 7.87 x 3.94 inches
Manufacturer Part Number ILQMEHV
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
23 ratings | 9 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (18)
4 stars
6% (1)
3 stars
3% (1)
2 stars
1% (0)
1 star
10% (2)